Izvēlne
Jūsu grozs

Darbnīca un piederumi

Gaisa kondicionēšana sistēmas. Akumulatora kopšana un uzturēšana. Tīrīšanas līdzekļi. Gaisa kompresori. Diagnostikas iekārtas. Degvielas pildīšanas iekārtas. Degvielas tvertnes. Rokas instrumentu piederumi. Rokas darbarīki. Apgaismojums. Smērvielas - eļļa un smēres. Eļļošanas aprīkojums. Apkopes un remonta izstrādājumi. Krāsas un saistītie izstrādājumi. Personīgā aizsardzība. Smidzinātāji. Riepu aprīkojums un remonts. Metināšanas iekārtas. Darbnīcas aprīkojums un riepu aprīkojums.
Ražotājs: Motip
Pielietojums:Attīra bremžu klučus, diskus, cilindrus, blokus un suportus no putekļiem, eļļas, taukiem un smērvielām. Nebojā gumijas detaļas un blīves. Šis universālais tīrīšanas līdzeklis ir piemērots dažādām detaļām, lai attīrītu tās no eļļas un citiem netīrumiem. Piemērots arī kontaktvirsmu un cit..
3,00€
Bez nodokļa:2,48€
Ražotājs: Teroson
Pielietojums:TEROSON® BOND 480 ir augstas kvalitātes vējstiklu ielīmēšanas līme ar 8 stundu drošas sacietēšanas laiku, kas nepieciešams līdz automobiļa gatavībai braukšanai un nodrošina produkta kvalitāti un līmējuma uzticamību, kad automobilis pa nakti paliek remontservisā. To uzklāj aukstu, un tā ..
6,50€
Bez nodokļa:5,37€
Ražotājs: Teroson
Pielietojums:TEROSON® PU 8596 ir 1 komponenta poliuretāna stiklu ielīmēšanas līme, ko lieto vējstikla nomaiņai transporta līdzekļos, kuros nav nepieciešams HMLC. Tā ir pārbaudīta atbilstoši ASV sadursmes testa standartam FMVSS un apstiprināta 6 stundu drošas sacietēšanas laikam. Uzklāšanai izmanto j..
8,99€
Bez nodokļa:7,43€
Ražotājs: Groz
Specifikācijas - Divas rokas ar mīkstu gumijas rokturi uz sviras roktura Ieguvumi - Ērti Paredzēts- Vispārīgiem mērķiem - Standarta 400 g kārtridžiem, bet var būt arī beztaras vai iesūknētiĪpašības - Sānu sviras smērviela ar pilienizturīgu tērauda galvas konstrukciju - ..
20,76€
Bez nodokļa:17,16€
Ražotājs: Groz
Specifikācijas - Standarta 400 g kārtridža- Pieslēgums M10..
31,11€
Bez nodokļa:25,71€
Ražotājs: Groz
Specifikācijas - Ar bloķēšanas sviras mehānismu Ieguvumi - Viegli nofiksējiet virzuļa stieni jebkurā pozīcijā Paredzēts- Lietošanai katru dienu - Atkārtoti uzpildāmas iespējas: 400 g kārtridža, beztaras vai manuāla pildīšana Īpašības - Smaga slodze - Izstrādā ..
26,43€
Bez nodokļa:21,84€
Ražotājs: Gopart
Pielietojums -400 g kārtridžas tilpums (DIN 1284) vai šķidrai smērvielai Sastāv no - Sviras smērvielas - Šļūtene Šļūtenes garums - 300 mm Caurules garums - 150 mm Pieslēgums - M10x1 Tilpums - 400 g..
14,55€
Bez nodokļa:14,55€
Ražotājs: Groz
Specifikācijas - Rūdīts sakabes korpuss Ieguvumi - Iztur augstu spiedienu bez deformācijām Pieteikums - Profesionālai lietošanai - Ar rokām darbināmām smērvielu pistolēmĪpašības - Pilnībā sacietējušas atsperu tērauda spīles - Sešstūrains uzgrieznis ērtai pievi..
3,48€
Bez nodokļa:2,88€
Ražotājs: Groz
Specifikācijas - Elastīga Ieguvumi - Izmanto grūti aizsniedzamu smērvielu vietās Īpašības - Termoplastiska konstrukcija ar 0,14 "(3,6 mm) iekšējo diametru un 0,33" (8,5 mm) ārējo diametru - Minimālais lieces rādiuss 1,57 "(40 mm) - Ar cin..
4,94€
Bez nodokļa:4,08€
Ražotājs: Groz
Specifikācijas - ElastīgaIeguvumi - Izmanto grūti aizsniedzamu smērvielu vietās Īpašības - Termoplastiska konstrukcija ar 0,14 "(3,6 mm) iekšējo diametru un 0,33" (8,5 mm) ārējo diametru - Minimālais lieces rādiuss 1,57 "(40 mm) - Ar cinkotu t..
4,09€
Bez nodokļa:3,38€
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)
SĪKDATŅU POLITIKA

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanu saskaņā ar sīkdatņu politikas noteikumiem.