Izvēlne
Jūsu grozs

Jaunumi RSS Feed

27 Aug Sagatavo savu šķeldotāju darbam
Agritex 0 336
Sagatavo savu šķeldotāju darbam. Kopš 2018.gada janvāra pie mums ir iespējams pasūtīt šķeldotāja nažus un pretnažus, kas ražoti Zviedrijā. Šķeldotāja naži un pretnaži ir pieejami šādiem modeļiem: ERJO, EDW, JUNKKARI, HEDLUND, KLOCKNER, LINDANA, LINCK..
27 Aug Traktoru riepas
Agritex 0 472
Mūsu produktu klāstā atradīsi lauksaimniecības tehnikas riepas šādiem tehnikas ražotājiem: New Holland Case IH John Deere Same KiotiClaas/Renault David Brown Kubota Deutz Lamborghini Ursus Valmet/Valtra Fendt Massey Ferguson Ford Volvo MB Belarus Ieg..
27 Aug CARRARO, DANA SPICER and ZF tilta rezerves daļas
Agritex 0 476
Mūsu piedāvājumā ir arī priekšējā tilta rezerves daļas CARRARO, DANA SPICER un ZF. UZMANĪBU! Lai noskaidrotu priekšējā tilta rezerves daļu cenas un veiktu detaļu pasūtījumu, ir jāzina tilta numurs, kas redzams uz tā plāksnes. Lai uzzinātu vairāk par ..
03 Dec Stikli traktoriem un speciālajai tehnikai
Agritex 0 566
Pie Agritex iespējams pasūtīt kvalitatīvu kabīnes stiklojumu JOHN DEERE, FENDT, FIAT, MASSEY FERGUSON, CASE-IH, FORD, NEW HOLLAND, DEUTZ, VOLVO, VALMET, JCB traktoriem un speciālajai tehnikai.Pieejams arī stiklojums būvtehnikai KOMATSU, BOBCAT, CATER..
17 Nov Grammer sēdekļu rezerves daļas
Agritex 0 687
Agritex atradīsi arī dažādas tipa rezerves daļas Grammer sēdekļiem, kā, piemēram: Sēdekļa roku balsts labais. Sēdekļa roku balsts kreisais. Veltnis. Remont klomplekts. Sēdekļa amortizators. Sēdekļa gultņa remonta komplekts. Sēdekļa rotējošā pamatne. ..
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)
SĪKDATŅU POLITIKA

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanu saskaņā ar sīkdatņu politikas noteikumiem.